درایوهای اینورتر 8400Protec


8400protec استارت تنها با یک اشاره


با پیدایش 8400protec به عنوان یک درایو غیر متمرکز رنج خانواده ی 8400 گسترش افزون تری پیدا کرد. ویژگی برجسته 8400 protec قابلیت دسترسی سریع به آن می باشد. یکی از خصوصیات منحصر به فرداین درایو قابلیت Plug Drive آن می باشد که منجر به صرفه جویی در زمان نصب , برنامه دهی و تعمیرات می گردد.

 

راه حل پیشنهادی غیر متمرکز  safety on board و positioning application را به دنبال خواهد داشت. طراحی درایوهای 8400 در دو بسته ی Highline و stateline و با توجه به قابلیت های متنوع این دو مدل از سطوح ساده تا پیشرفته این مکان را برای شما فراهم می نماید که با توجه به نوع کاربرد، مدلی را انتخاب نمایید که کلیه ی نیازهای شما را بر طرف نماید.

 

همچنین به خاطر دارا بودن LEDهایی با صفحه ی نمایش بزرگ شفاف تشخیص خطاها را آسان نموده و با دارا بودن ویژگی های بینظیر ماژول حافظه، کمتر شدن طول کابل ها، EMC پیشرفته، تلفات کمتر در کابل ها، قابلیت نصب به طور مستقیم در پروسه مربوطه، کاهش هزینه های مربوط به کنترل کابینت و هزینه های کمتر برای خنک سازی  8400protec را به یک درایو منحصر به فرد تبدیل نموده است.

 

این نسل جدید درایوها به خاطر طراحی فشرده و همچنین برخورداری از پوشش محافظ مستحکم بیشتر برای کاربردهایی نظیر اتومبیل و بخش های تهیه و توزیع و چاپ به کار گرفته می شوند.