ارائه ي مشاوره


همفكري براي يافتن بهترين راه كارها


همراه شما با انعطاف پذيري و ويژگي منحصر به فرد كه به آن احتياج داريد.

 

كمپاني Lenze با بيش از 60 سال تجربه، يكي از نوآورترين كمپاني ها در بخش صنعت مي باشد. به دليل تجربه ي طولاني مدت و دانش بالا در زمينه ي كاربردهاي مختلف، كمپاني Lenze به عنوان تهيه كننده نياز خاص شما و راه كارهاي اتوماسيون شناخته شده است.

 

يك مشاور در پروژه كه به آن نياز داريد


آيا درايو و اتوماسيون شما داراي جديدترين تكنولوژي است؟ آيا دوست داريد با استفاده از درايو و اتوماسيون خود فرصت بدست آوريد يا آن را از دست دهيد؟ مهندسين ما به منظور گسترش راه كارها و بهينه كردن تكنولوژي و سود دهي اقتصادي،همراه شما تحليل هاي كاملي انجام مي دهند.

 

انعطاف پذيري كه به آن نياز داريد


آيا مشترياني با نيازهاي مختلف داريد كه مي خواهيد همه ي آن ها را راضي كنيد؟ كمپاني Lenze، يك شركت معتقد به انعطاف پذيري بالا با حداقل هزينه است. محصولات الكترونيكي ما تا حد زيادي قابل ارتقا مي باشد.

ويژگي منحصر به فردي كه به آن نياز است


آيا نيازهاي شما با محصولات و سرويس هاي استاندارد مطابقت ندارند؟ مهندسان ما، محصولات و سرويس هايي را كه مطابق نياز شماست، فراهم مي كنند. براي مثال شما مي توانيد از طريق تركيب محصولات منحصر به فرد به زير سيستم هاي كاملا يكپارچه شده و تست شده دسترسي پيدا كنيد. اين عمل ريسك شكست و همچنين هزينه ي خريد را كاهش مي دهد.