محصول شما فعال نشده است، برای فعال سازی اینجا کلیک کنید.

»»اخبار و تازه ها
اخبار و تازه ها 2018-08-21T12:42:52+00:00

كمپانيLenze یكي از نوآورترين كمپاني ها در آلمان مي باشد و در حدود 3000 نفر در سراسر دنيا براي اين مجموعه كار مي كنند. در حدود 300 نفر از اين تعداد به منظور تحقيق و توسعه استخدام شده اند و روي محصولات، راهكارها، سيستم ها و سرويس درايوهاي مكانيكي و الكترونيكي و همچنين اتوماسيون كامل سيستم ها كار مي كنند. دفتر مركزي اين كمپاني در شهر Hamelin آلمان، جايي كه اين كمپاني توسط Hans Lenze در سال 1947 تأسيس شد قرار دارد.

دامنه محصولات Lenze شامل اينورترهاي فركانس، سرو درايوها، اينورترها، موتورها، كلاچ ها و ترمزها، تكنولوژي اتصالات و راهكارهاي اتوماسيون شامل كنترلرها، كامپيوترهاي صنعتي، نرم افزارهاي مهندسي، مونيتورينگ، سيستم هاي نقل و انتقال داده و I/O مي باشد.

شرکت توان رسان در سال 1369 به عنوان نمایندگی انحصاری فنی و بازرگانی کمپانی Lenze آلمان فعالیت خود را در زمینه سیستم های انتقال قدرت صنعتی در دو بخش الکترونیک و مکانیک شروع کرد. این شرکت با بهره گیری از امکانات وسیع و کادر مجرب و دوره دیده از همان ابتدا شروع فعالیت به عنوان اولین واردکننده تخصصی سیستم های کنترل کننده دور الکتروموتورها (Inverter) و سیستم های Servo در ایران، خود را به بازار صنعت ایران معرفی نمود.

اين شركت همگام با توسعه تكنولوژي فناوري روز دنيا پيش رفته است، به طوري كه امروزه در حوزه اتوماسيون صنعتي با همكاري شركاي خارجي خود يكي از تأمين كنندگان اصلي كالا و قطعات صنعتي در سطوح مختلف كنترل، ابزار دقيق، الكترونيك و مخابرات صنعتي و نيز مكانيك صنعتي به شمار مي آيد.

هسته اصلي اين شركت متشكل از 4 قسمت اصلي مي باشد كه عبارتند از:

  • بازرگاني و فروش (داخلي و خارجي)
  • سرويس و خدمات قبل و پس از فروش
  • آموزش
  • اتوماسيون و اجراي پروژه

اين شركت تاكنون افتخار تأمين كالا، همكاري مشترك فني، طراحي خطوط توليد (به منظور ارتقا سطوح كمي و كيفي كارخانجات جهت بهينه سازي مصرف و به روز رساني خطوط توليد با استفاده از جديدترين متد اتوماسيون صنعتي روز دنيا) و سرويس و خدمات فني را با هزاران شركت فعال و معتبر صنعتي در صنايع گوناگون در ايران دارا است كه خود برگ زريني در دفتر خاطرات اين شركت مي باشد.

استفاده از پيشرفته ترين فناوري ها در بخش هاي خدمات پس از فروش، آموزش، سرويس و تعميرات با بهره گيري از انبار قطعات يدكي قوي در دستور كار اين شركت بوده است و اين يكي از بزرگترين وجوه تمايز ميان اين شركت با ساير رقبا مي باشد.

در سال هاي اخير توان رسان را مي توان به عنوان قوي ترين شركت داخلي در خصوص ارائه سيستم هاي سرو با قابليت هاي منحصربفرد از كمپاني Lenze آلمان در زمينه فروش، مشاوره فني و انتخاب مناسب و متناسب با كاربرد سروموتورها، سروكنترلرها و همچنين ارائه سيستم هاي مكمل گيربكس هاي لقي پايين و بسيار پايين و همچنين ارائه سيستم هاي Direct Drive و Gearless و درايوهاي مربوطه نقش مهم و اساسي در بازار توليدات پيشرفته ايفا نموده است.

ارزش نهادن به خواسته هاي مشتري يكي از مهمترين ايده هاي مديريتي ما مي باشد و در همين راستا با ايجاد و ارائه خدمات در كمترين زمان ممكن از طريق دفاتر و نمايندگي هاي متعدد خود در شهرها و كشورهاي مختلف و همچنين سيستم خدمات پس از فروش كامل و مجرب و اثر بخش توانستيم در راستاي رفاه مشتريان گرامي خدمات كم نظير و ارزنده اي را انجام دهيم. اميد است كه بتوانيم همكاري ثمربخشي را با شما به عنوان يك شريك بلندمدت خود در جهت رسيدن به اهداف يكديگر داشته باشيم.