محصول شما فعال نشده است، برای فعال سازی اینجا کلیک کنید.

»»مشاوره
مشاوره 2018-08-04T13:49:10+00:00

ارایه راهکارهای مناسب و انتخاب مناسب ترین محصول

آیا به دنبال ساختن بهترین دستگاه ممکن هستید و ایده های خوبی در این زمینه دارید؟ ما چالش های اولیه موجود در طراحی و کاربری طرح شما را شناخته و تجارب جامع و گرانبهایی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. هدف ما ارایه راهکارهای مناسب برای شماست که نیاز ماشین و خط تولید شما را با نهایت بازدهی و به آسان ترین شکل ممکن برآورده سازد.

پس از شناخت نیازها و رسیدن به بهترین راهکار، گام بعدی انتخاب مناسب ترین محصول بر اساس نیازهای ماشین شماست. با توجه به گستردگی محصولات Lenze، همکاران ما در واحد مهندسی فروش همواره آمادگی ارایه مشاوره قبل از خرید به منظور انتخاب دقیق و بهینه محصول در راستای کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری سیستم شما را دارند.

همچنین از آنجا كه تکنولوژی درایوها، محصولات اتوماسیون و سیستم های انتقال قدرت صنعتی در دنيا همواره رو به رشد و تغيير بوده، اين شركت همه ساله محصولات جديدي را از معتبرترين سازندگان اروپائي به ويژه كمپاني Lenze آلمان به بازار ايران عرضه مي نمايد. متخصصين مي توانند با ثبت نام در سمينارهاي معرفي اين محصولات كه همه ماهه به منظور ارتقا سطح علمي و فني صنعتگران كشور به صورت رايگان برگزار مي شود، شركت نمايند.