محصول شما فعال نشده است، برای فعال سازی اینجا کلیک کنید.

»»سرویس و تعمیرات
سرویس و تعمیرات 2018-08-06T11:05:41+00:00

سرویس و تعمیرات

تعمیرات تخصصی از روی نقشه های فنی

بسیاری از محصولات صنعتی نظیر اینورترها محصولاتی هستند که به لحاظ ماهیت خود در برابر عوامل گوناگون بسیار آسیب پذیر هستند که چنانچه دانش فنی و ابزارآلات لازم به ویژه نقشه های تعمیراتی دستگاه ها و همچنین قطعات یدکی اصلی جهت تعمیر این محصولات در دسترس نباشند. علی رغم قیمت های معمولاً بالای این دستگاه ها ( بخصوص در توان های بالا ) متأسفانه کاربران ناچار به تعویض و جایگزینی این دستگاه ها با نمونه های دیگر هستند که طبیعتاً هزینه های سنگینی را به مجموعه خود تحمیل می کنند.

به همين دلیل دپارتمان فنی شرکت توان رسان برای اولین بار با سرمایه گذاری بالا یکی از قوی ترین مراکز تعمیرات و خدمات پس از فروش را با انبار قوی از قطعات یدکی جهت تعمیر و تعویض قطعات دستگاه های معیوب در راستای رفاه مشتریان گرامی در حداقل زمان ممکن در ایران و منطقه خلیج فارس داير کرده است که این اقدامی بی سابقه در این منطقه می باشد.

کارشناسان این شرکت سالانه دوره های متعددی را در خصوص تعمیرات و نصب و راه اندازی در خارج از کشور شرکت می نمایند و این شرکت یکی از معدود شرکت هایی است که نقشه ها و نرم افزارهای خاص تعمیراتی محصولات ارايه شده را در منطقه خاورمیانه دارد و شما می توانید با اطمینان خاطر محصولات مورد نظرتان را خریداری فرمايید.

همكاران ما در اين واحد همواره پذيراي شما جهت بازديد از توانمندي هاي منحصر به فرد خود وآشنايي بيشتر شما با مفهوم واقعي خدمات فني مهندسي در ايران هستند.